Kahe tuhande kahekümnenda aasta kahekümnendal jaanuaril avati Vembutembude rühmas linnusuliste esemete näitus.

Näituse õnnestumisele aitasid kaasa paljud rühma lapsevanemad ning eksponaate toodi ka teiste õpetajate poolt, mille üle oli korraldajatel väga hea meel. Aitäh Teile kõigile!

Lõpuks kogunes näitusele märkimisväärne arv esemeid, mis kujutasid linde, olid seotud lindudega või olid täitsa lindudest pärinevad.

Nii kujunes üheks vahvaimaks ja huvipakkuvamaks eksponaadiks päris jaanalinnumuna. Näitust vaatama tulnud lapsed imestasid, et kas tõesti on võimalik ühe linnu seest nii suurt muna saada? Tõdesime, et jah, on küll!

Kutsusime külla kogu lasteaiapere, kes käisid – kuidas kellel võimalik, kahe nädala jooksul uudistamas, mida kõike on võimalik lindudega kaunistada või mille loomisel sulgedest šnitti võtta.

Samuti saime ühel päeval oma näituse muuta lausa viraalseks! Amanda astus hommikul üle rühma ukseläve pappkastiga, mille sisu tundus piiksuvat… Selguski, et Amanda oli käinud just samal hommikul koos oma emaga kanatibude järel ning nad otsustasid pakkuda ka meile võimalust tibudega lähemalt tutvust teha. Aitäh selle imelise üllatuse eest!

Tibud said avarama elupaiga selleks päevaks läbipaistvasse plastkasti, kus oli kõik eluks vajalik tagatud.

Tibude jaoks küll veidi üllatuslik sattumine lasteaeda päädis ka nende võimalusega rühmades ringi reisida – neid said näha ning pai teha enamus lasteaia rühmasid, kes parasjagu sattusid rühmas igapäevatoimetusi toimetamas olema.

Suured tänud veelkord kõigile eksponaatide “sponsoritele” ja külalistele. Näitus oli nähtav perioodil 20.01 – 31.01.2020.

Fotogalerii leiad siit: https://photos.app.goo.gl/pdw3jkbZNgWqExdX9

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga