Mardi-, kadrisanditajad pildusid igasugust õnne

Kui mardipäeval liikusid ringi tumedad ja hirmutavad mardisandid (ise pidavat end veel Rõõmurullideks… 🙂 ) ,

siis täna liikusid ringi helekaunid kadrisandid. Punapõsksed, nõnda graatsilised ja helged. Enamjaolt oli õnnetoojate nimeks Vembutembud.

Kadrisandid liikusid kõikjal Elva maja rühmades – nii väikeste kui suurte juures ning palusid aga mõistatusi mõistatada ning laulsid täitsa kaunisti.

Kadridel olevat ikka nõnda hjele hjääleke kui nemad mõnusasti laulu lõõritavad.

Lisaks vahvate mõistatuste esitamisele ja muudele aktiivsetele tegevustele viskasid õiged kadrid ka karja-, eide-, taadi-, neiu- ja kosilaseõnne sinna-tänna. Tänasel puhul oli õnnetoojaks odratang, mida nii mõnigi võõrustaja pidas eriliselt maitsvaks maiuspalaks.

Eks õnn ju maitsegi magusalt ja hästi. Pea-asi, et oma õnne õigel ajal ära oskad tunda – mitte ei jää taga ajama olematuid tulilinde, kaotades hea ja võib-olla ootamatu võimaluse silmist 🙂

Tänutäheks pakkusid Vembutembude võõrustajad ohtrasti meelehead, mis ootab oma äratarbimist lähimate kuude jooksul – enne kui lõbusad lapsed kooli jõuavad minna.

Ent Vembutembud polnud mitte ainsad kadripäeva tähistajad – tegid seda veel ka näiteks Naerupõnnid kui ka Rõõmurullid!

Naerupõnnid naudivad kosutavat einet

Jagugu kõigile õnne täpselt sellist, nagu ise oskad ette kujutada ja täitugu unistused läbi tegusa toimetamise! Ägedaid kadride-tervitusi kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.